Real Life
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


REAL LIFE
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ściezka w lesie

Go down 
+2
Dziki
Demona Crystal
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Kevin Shigeru




Liczba postów : 563
Registration date : 17/08/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:11

Uśmiechnąłem się kątem ust i zabezpieczoną broń wsadziłem na swoje miejsce.
-Do zobaczenia, powiedziałem spokojnie,złapałam Sheilę za nadgarstek i ruszyłem ścieżką na plaże. Po chwili zniknąłem za drzewami *nmmt*
Powrót do góry Go down
Demona Crystal
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej
Demona Crystal


Liczba postów : 564
Age : 37
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue59/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (59/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:14

Usiadła pod drzewem zirytowana. Sytuacja zrobiła się niepewna. Zaczęła gorączkowo rozmyślać.
- To jest niczym gra w szachy...jeden fałszywy ruch i po tobie.
Powrót do góry Go down
Andrea
Szycha
Szycha



Liczba postów : 195
Skąd : Japonia
Registration date : 16/08/2008

Character sheet
Pieniądze:
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:21

Przyszła o.o
Powrót do góry Go down
Demona Crystal
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej
Demona Crystal


Liczba postów : 564
Age : 37
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue59/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (59/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:22

Zauważyła w oddali jakąś postać, gdy była już na tyle blisko by mogła zobaczyć jej twarz. Krzyknęła uradowana.
- Andrea, spadłam mi niczym anioł z nieba
Powrót do góry Go down
Andrea
Szycha
Szycha



Liczba postów : 195
Skąd : Japonia
Registration date : 16/08/2008

Character sheet
Pieniądze:
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:26

Spojrzała na Doomi.
- Że co? -nie do końca skapowała.
Powrót do góry Go down
Demona Crystal
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej
Demona Crystal


Liczba postów : 564
Age : 37
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue59/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (59/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:32

-Chce zapewnić ci dobrą przyszłość. Jeśli mnie zabraknie a może się tak, wkrótce stać, wpadłam tym razem w poważne bagno.
Na cmentarzu, zaraz przy krzakach tam gdzie się znajduje pomnik anioła, jest ukryta torba a w niej antyczna waza i laptop z ważnymi informacjami. Wyniosłam go z willi tego gostka. Zdaje się, że są tam jakieś bardzo istotne rzeczy, dlatego tak zależy mu na jego odzyskaniu. Jeśli nie spotkasz mnie za dwa dni, w parku na ławce to prawdopodobnie jestem już w piekle. Wazę bez problemu sprzedasz, a uzyskane pieniądze bardzo ci się przydadzą, kochanie -uśmiechnęła się delikatnie.
- Z kolei laptopa możesz zanieść na policję, lub odsprzedać jakiemuś gangowi. Twój wybór.
- Zamierzam wyłudzić od niego dość sporą sumę pieniędzy, jednak to uparta bestia i nie chce mi ot tak ich dać. Termin upływa jutro. Nie pójdę tam osobiście z torbą bo jestem pewna, że przyszykuje na mnie jakąś pułapkę. Dlatego w razie mojej nieudanej, ty masz szansę żyć godnie na poziomie...- wtajemniczyła ją w swój plan.
- Zrozumiałaś o co mi chodzi? - westchnęła -aż zaschło mi w gardle ^^""
Powrót do góry Go down
Andrea
Szycha
Szycha



Liczba postów : 195
Skąd : Japonia
Registration date : 16/08/2008

Character sheet
Pieniądze:
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:39

Stanęła jak wryta.
- Yhym. -kiwnęła głową o.o
Powrót do góry Go down
Demona Crystal
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej
Demona Crystal


Liczba postów : 564
Age : 37
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue59/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (59/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:42

- Nie zdradzaj się z tym, że znasz tą kryjówkę. -Splotła ręce za głową.
- Powinnaś się cieszyć, jak ktoś tu ucierpi to tylko ja... po za tym nie chciałabym, by tyle rzeczy się zmarnowało. Ktoś to musi wykorzystać. A laptopa mu zwrócę, jeśli da pieniądze. Trzymam się swoich zasad -spojrzała w niebo.
Powrót do góry Go down
Andrea
Szycha
Szycha



Liczba postów : 195
Skąd : Japonia
Registration date : 16/08/2008

Character sheet
Pieniądze:
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptyWto Sie 26 2008, 23:53

Usiadła na ziemi i zasnęła.

(idę, ojej >>)
Powrót do góry Go down
Demona Crystal
Zawodowy złodziej
Zawodowy złodziej
Demona Crystal


Liczba postów : 564
Age : 37
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue59/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (59/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptySro Sie 27 2008, 00:10

Spojrzała na śpiącą Andreę i odeszła stąd.
Powrót do góry Go down
Kevin Shigeru




Liczba postów : 563
Registration date : 17/08/2008

Character sheet
Pieniądze: 0$
Życie:
Ściezka w lesie - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ściezka w lesie - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Broń:

Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 EmptySob Sie 30 2008, 15:53

Przyszedłem do lasu kierując się wąską ścieżką, podniosłem wzrok na niebo przysłonięte gałęziami, po czym skręciłem w stronę jeziorka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ściezka w lesie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ściezka w lesie   Ściezka w lesie - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ściezka w lesie
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Real Life :: Tereny pozamiejskie :: Las-
Skocz do: